Optiker to rodzinny zakład optyczny w Warszawie, który dba o wzrok Państwa dzieci już od 15 lat. Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę, indywidualne podejście do każdego, małego i dużego klienta oraz najwyższą jakość usług. W salonie dokonają Państwo zakupu opraw i szkieł okularowych dla dzieci zgodnie z zaleceniami lekarzy okulistów i optometrystów.

Duży wybór dziecięcych oprawek okularowych gwarantuje znalezienie odpowiedniego modelu dla każdego małego pacjenta, uwzględniając jego wady wzroku, temperament i indywidualne upodobania. Posiadamy bezpieczne okulary dla dzieci (m. in. Miraflex, Fisher-Price i inne). Każdy znajdzie u nas coś dla siebie: oprawy kolorowe i stonowane, z bohaterami z bajek, czy idolami dzieciństwa, okulary dla dziewczynek i chłopców. Giętkie dla niemowląt, a dla młodzieży oprawki poważniejsze, firmowe w modnych wzorach. Znajdziesz u nas również bezpieczne okulary sportowe.

Dobieramy okulary dla maluszków od pierwszych tygodni ich życia. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze okulary o nietypowych parametrach, również pryzmatyczne, progresywne i dwuogniskowe. Realizujemy recepty na bardzo duże moce okularowe, stosując soczewki pocieniane i specjalistyczne. Posiadamy cały niezbędny asortyment i wiedzę żeby Wasze pociechy widziały lepiej.

Optiker to firma typowo rzemieślnicza, gdzie wszystkie okulary wykonywane są na miejscu w nowoczesnej szlifierni. Nie jesteśmy jedynie sprzedawcami. Każdy z nas jest dyplomowanym optykiem z doświadczeniem, wiemy co robimy!

Współpracujemy z najlepszymi producentami soczewek i opraw w Polsce i na Świecie. Nasze doświadczenie sprawia, że podejmujemy się każdej pracy. Klienci nigdy nie są u nas anonimowi, do każdego podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Staramy się, by każdy czuł się swobodnie, a najcenniejsze dla nas jest Państwa zaufanie.

Serdecznie zapraszamy.